Wendy Weckhuysen, zaakvoerster van Advocatenkantoor Wendy Weckhuysen (Rumst)

Een advocaat doet toch alles? Dat is althans de perceptie die bij vele mensen leeft. Maar niets is minder waar. Ook advocate Wendy Weckhuysen uit Rumst krijgt duizend-en-een juridische vragen voorgeschoteld. Om haar merk zelf in handen te houden en beter te communiceren over haar specialisaties, roept ze de hulp in… Lees meer “Wendy Weckhuysen, zaakvoerster van Advocatenkantoor Wendy Weckhuysen (Rumst)”
Sarah Geebelen van HuisRAAD Advocaten

Sarah Geebelen is allesbehalve een typische advocaat. Hoewel ze aan het hoofd staat van HuisRAAD Advocaten, wil ze zeker niet het label zaakvoerder of vennoot opgeplakt krijgen. Want die term staat haaks op de filosofie van haar advocatenkantoor. HuisRAAD Advocaten is een dynamisch kantoor met een uniek concept. En om dat… Lees meer “Sarah Geebelen van HuisRAAD Advocaten”
Tinneke Geukens, zaakvoerster van Ingentia Advocaten

Advocate Tinneke Geukens laat zich in haar advocatenkantoor bijstaan door generalisten en specialisten. Die unieke combinatie is een meerwaarde in elk dossier. Toch merkte Tinneke op netwerkevents en bij marketinginspanningen dat het… Lees meer “Tinneke Geukens, zaakvoerster van Ingentia Advocaten”